Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%-0,85
BIST 93.416
%0,82
Dolar 5,8710
%0,89
Euro 6,5787
%0,37
Altın 253,31
REKLAM

Bu Haftanın Futbol Programı

11517 defa okundu kategorisinde, 25 Kas 2016 - 12:58 tarihinde yayınlandı
Bu Haftanın Futbol Programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig’e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig’de 14, Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 16, 2. ve 3. gruplarda ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak.   Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:   Spor Toto Süper Lig   Bugün:   20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)   20.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Alanya Oba)   Yarın:   13.30 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)   16.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)   19.00 Antalyaspor-Adanaspor (Antalya)   19.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Arena)   27 Kasım Pazar:   16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)   19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)   28 Kasım Pazartesi:   20.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)   TFF 1. Lig   Bugün:   17.30 Mersin İdmanyurdu-Ümraniyespor (Mersin)   19.00 Adana Demirspor-Göztepe (Adana 5 Ocak Fatih Terim)   Yarın:   13.00 Bandırmaspor-Boluspor (Bandırma 17 Eylül)   13.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)   18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)   27 Kasım Pazar:   13.00 Altınordu-Balıkesirspor (Bornova)   16.00 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)   18.30 Denizlispor-Manisaspor (Denizli Atatürk)   28 Kasım Pazartesi:   19.00 Yeni Malatyaspor-Giresunspor (Malatya İnönü)   Spor Toto 2. Lig   Beyaz Grup   27 Kasım Pazar:   13.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)   13.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)   13.30 Hacettepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Cebeci İnönü)   13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)   13.30 İstanbulspor-Bucaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)   13.30 Nazilli Belediyespor-Ofspor (Nazilli İlçe)   13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kocaeli Birlikspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)   13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Keçiörengücü (Maltepe Hasan Polat)   13.30 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Devrek İlçe)   Kırmızı Grup   Yarın:   13.00 1461 Trabzon-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı)   27 Kasım Pazar:    13.30 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediye Atatürk)   13.30 Eyüpspor-Karşıyaka (Eyüp)   13.30 Tuzlaspor-MKE Ankaragücü (Tuzla Belediye)   13.30 BUGSAŞ Spor-Kayseri Erciyesspor (Ankara OSTİM)   13.30 Niğde Belediyespor-Gümüşhanespor (Niğde 5 Şubat)   13.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)   13.30 Tokatspor-Kastamonuspor 1966 (Tokat Gaziosmanpaşa)   13.30 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Menemen İlçe)   Spor Toto 3. Lig   1. Grup   27 Kasım Pazar   13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Van Atatürk)   13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi (Bayburt Genç Osman)   13.00 Erzin Belediyespor-Cizrespor (Erzin)   13.30 Kocaelispor-Sancaktepe Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)   13.30 Kartalspor-Kozan Belediyespor (Kartal)   13.30 Altay-Kızılcabölükspor (Buca)   13.30 Manavgatspor-Tekirdağspor (Evrenseki)   13.30 Kütahyaspor-Gölcükspor (Dumlupınar)   13.30 Karacabey Birlikspor- 24 Erzincanspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)   2. Grup   27 Kasım Pazar:   13.00 Pazarspor-Halide Edip Adıvarspor (Pazar)   13.00 Batman Petrolspor-Kemerspor 2003 (Batman 16 Mayıs)   13.00 Kırıkhanspor-Yeşil Bursa (Kırıkhan)   13.30 Erbaaspor-Tire 1922 (Erbaa)   13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Çatalcaspor (Fikret Karabudak)   13.30 Silivrispor-Yomraspor (Silivri)   13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bodrum)   13.30 Dersimspor-Derincespor (Tunceli Atatürk)   13.30 Düzcespor-Dardanelspor (Düzce 18 Temmuz)   3. Grup   Yarın:   13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca)   27 Kasım Pazar:   13.00 Payasspor-12 Bingölspor (Payas)   13.00 Düzyurtspor-Ankara Adliyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)   13.00 Bergama Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Bergama 14 Eylül)   13.30 Afjet Afyonspor-Maltepespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)   13.30 Orhangazispor-Orduspor (Orhangazi)   13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Doğan Seyfi Atlı)   13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Muğlaspor (Sultanbeyli Gölet)   13.30 Sakaryaspor-Bayrampaşa (Sakarya Atatürk)  

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz

Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Giriş Yapın.


maltepe escort alanya escort kartal escort porno izle gomovies
paykasa satın al

maltepe escort alanya escort kartal escort porno izle gomovies
paykasa satın al